Офіційне представництво в Україні

Партнерам

 

З нами вигідно співпрацювати

Ми розуміємо як важливо стежити за якістю продукції. Наші накидки затребувані на ринку. Наші оператори швидко приймуть і сформують замовлення, простежать за документами і відправлять товар по Україні до складу Нової пошти або до базових відправних точок.

Ми надаємо сертифікати якості, рекламуємо товар в інтернеті і приводимо нових клієнтів.

Кожна автомобільна накидка проходить контроль якості. Коли ви продаєте накидки CANTRA, то отримуєте не тільки прибуток, але і розширення своєї клієнтської аудиторії, підвищення її лояльності, подяку за якісну продукцію.

Накидки CANTRA є модними і популярними автомобільними аксесуарами, які встигли припасти до душі багатьом покупцям.

Наша продукція користується стабільно зростаючим попитом. На складі CANTRA завжди є в наявності широкий вибір накидок різної ширини, відтінків. В асортименті є практичні і стильні чохли на будь-який смак. Навіть найвимогливіші клієнти гідно оцінять автомобільні накидки нашого виробництва.

Якщо Ви виявите брак, то завжди зможете зв'язатися з компанією CANTRA, щоб оформити повернення товару або замінити його на інший.

Ми пропонуємо різні варіанти для оплати замовленої Вами продукції. Це грошові перекази, платіжні картки, безготівковий і готівковий розрахунок (в офісі CANTRA в Харкові).

Компанія CANTRA працює на ринку з 2008р. За цей період ми заслужили репутацію надійного партнера, який не тільки випускає товари бездоганної якості, але і завжди виконує зобов'язання.