Офіційне представництво в Україні

Як відрізнити підробку

На ринку України зараз часто можна знайти накидки, які дуже нагадують накидки CANTRA. Але якщо для вас має значення якість, довгий термін використання і ви любите оригінальні брендові речі, просимо вас звернути увагу на декілька важливих моментів, що відрізняють продукцію CANTRA від інших схожих на перший погляд накидок.

Зовнішній вигляд накидки

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

В силу використання тільки якісних матеріалів і спеціальної технології пошиття, доведеної до ідеалу, автонакидки CANTRA ідеально сядуть на сидіння вашого автомобіля. Якщо накидка встановлена ​​правильно, то сідає вона, як влита, і навіть після тривалої експлуатації залишається на сидінні в первісному вигляді, добре тримає форму, не ковзає по сидінню і «не йде хвилями».

Підклад

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

CANTRA використовує для підкладки тільки високоякісну міцну тканину світлого кольору. Обраний матеріал ніколи не зіпсує світлу шкіру, навіть при багаторічному і регулярному використанні накидок. Так само ця тканина не ковзає і відмінно тримає форму. Вибираючи накидки, дуже важливо звертати увагу саме на підклад, так як ця сторона взаємодіє зі шкірою вашого салону і при несумлінному підході виробника може безповоротно зіпсувати її зовнішній вигляд.

Кріплення SmartFix

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

Ці кріплення нового покоління створені командою CANTRA для зручної та надійної установки накидок як на звичайні, так і на електронні типи підголівників. Даний вид кріплень виготовлений з міцної сталі. Також кріплення мають кут повороту в 180 градусів. Завдяки надійності своєї конструкції, кріплення витримують велику вагу навантаження тому навіть при дуже сильному натяжінні не зламаються і не відірвуться від накидки.

Язичок

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

Ця деталь є запатентованою конструкцією накидок CANTRA. Язичок грає дуже важливу роль для надійної фіксації накидок на автомобільному кріслі. Одна з основних переваг язичка - він є продовженням основної частини накидки, а не пришитою деталлю, що виключає будь-яку можливість відривання язичка при натяжінні і гарантує максимальну фіксацію накидки на сидінні.

Акуратність / чіткість ліній

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

Кожна автонакидка CANTRA зшита вручну нашими швачками від початку і до кінця. На зворотному боці язичка накидки пришита мітка тієї самої швачки, яка несе відповідальність за якість вашого виробу. Також наша продукція проходить контроль якості перед пакуванням, тому будь-який брак, нечіткість у виконанні роботи виключені. Ми приділяємо увагу кожній деталі, рівності рядків, правильній формі ромба, строгій відповідності розмірів і форм. Це легко можна оцінити як візуально, так і при використанні виробів.

Кріплення під сидінням

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

Для кріплення накидки під сидінням використовується два варіанти застібок. Для початку накидка кріпиться широкими щільним резинками, які потрібно перев'язати між собою. Для більш міцної установки додана додаткова конструкція з металевими гачками. При правильній установці накидки сідають на сидіння як влиті.

Кант

Original Image Оригiнал
Modified Image Пiдробка
 

Кант - це вкрай важливий елемент накидки CANTRA. Крім естетичної функції для завершеності продукту, саме завдяки правильно викроєного і пришитого канту, накидка тримає необхідну форму протягом усього часу використання. У виробництві використовується метод косої бейки, а також подвійна строка - це ускладнює процес виготовлення продукції, але збільшує якість і зовнішній вигляд накидок.